Geriau mini traktorius ar motoblokas?

Sau 23, 2015 | | Say something

Kuomet urbanizacija pasiekė neregėtus mastus, daugelis žmonių pradėjo vis intensyviau atsigręžti į gamtą. Sodai ir daržai tai vietos, kurios ne tik kad padeda užauginti maistą kupiną vitaminų, tačiau tuo pačiu ir oazės padedančios pailsėti po sunkių dienos darbų. Tokiu atveju, jei sodas ar daržas yra asmeninis jūsų rojaus kampelis, reikia pasirinkti tokias jo priežiūros priemones, kurios nesukeltų jums problemų ir padėtų paprastai pasirūpinti reikiamu plotu. Kad visas priežiūros procesas nebūtų sudėtingas – rekomenduojame pasinaudoti motoblokais arba mini traktoriukais, kurie teikdami labai naudingas funkcijas padeda žymiai paprasčiau pasirūpinti savo daržu…

 

Tiesa, tiek motoblokai, tiek mini traktoriai turi savų pliusų, kurie dažniausiai ir lemia konkretų pasirinkimą. Dažnai būna sunku nuspręsti, kuris gi variantas yra geresnis. Aišku, pliusus išskirti galima geriausiai tik išbandžius abu prietaisus ir suvokus individualius teigiamus aspektus, kurie galbūt ir yra konkrečiai tik Jums geriausi. Bet kuriuo atveju, svarbiausia, kad pasirinkimai egzistuoja, o kuris konkrečiai Jums yra geresnis, nuspręskite perskaitę straipsnį.

 

Motoblokai – geriausias pasirinkimas turintiems sodus ir mini daržus

 

Siekiant tinkamai prižiūrėti daržą ar sodą reikia labai daug įrankių, kurie gali padėti pasiekti trokštamą rezultatą. Įprastai įrankių reikia daug, tad motoblokai itin geras pasirinkimas, kuris Jums gali padėti efektyviai, greitai ir neišeikvojus daug jėgų pasiekti tobulumą. Ši priemonė dažniausiai pasirenkama siekiant prižiūrėti sodą arba mini daržą, kuris nereikalauja didelio prietaiso kaip traktorius, kad tinkamas rezultatas būtų pasiektas.

 

Mini traktoriai – galimybės pasiekti geresnių rezultatų darže

 

Tačiau kuomet motoblokai geresnis pasirinkimas siekiant prižiūrėti sodą, štai mini traktorius laimi varžybose dėl daržo priežiūros. Paprasčiausiai, motoblokas ne visada turi užtektinai jėgos, energijos jei reikia sujudinti ne tokio jau ir mažo ploto žemę. Mini traktorius yra nedidelis, kompaktiškas ir lengvai valdomas prietaisas, kuris padeda paruošti ir prižiūrėti daržo gėrybes. Žinoma, jo praktika egzistuoja ir sode, tačiau dažniausiai tokie sodai jau turėtų būti kiek didesni. Juk nenukrenta nuo kelių medžių tiek lapų, kurių išvežimui būtų reikalingas mini traktorius. Tokiu atveju motoblokas yra užtektinas variantas.

 

Tuomet, kuris pasirinkimas yra geriausias?

 

KAINA. Nepaisant to, kad šios dvi priemonės orientuojasi į šiek tiek skirtingą priežiūrą, kainą palyginti, visgi, galima. Žinoma, viskas priklauso nuo to, ar pirksite naują priemonę, ar jau padėvėtą. Kad lyginimas būtų objektyvesnis pasirenkame naujas, dar salone esančias priemones. Motoblokai paprastai kainuoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Visgi, balansas būtų kiek daugiau nei 1 300 eurų. Štai mini traktoriuko pardavimo suma svyruotų apie ir virš 3 000 eurų. Kainų variacijos aiškios, tad jei jūsų kiaulė taupyklė yra ribota apsispręsti bus kiek lengviau.

 

VIETOS EKONOMIŠKUMAS. Žinoma, vertinant pačio prietaiso dydį matyti, jog motoblokai kur kas mažesni, tad jei jūsų sandėliukas nedidelis – tuomet tai gal ir geresnis pasirinkimas. Tačiau įvertinkite kitą aspektą. Mini traktorius gali atlikti kur kas daugiau funkcijų. Taigi, jei šalia motobloko laikysite kultivatorių ar kitus priedus, kurie užima taip pat nemažai vietos, mini traktorius tampa geresniu pasirinkimu.

 

FUNKCIONALUMAS. Straipsnio pradžioje aptarėme, kad šie du prietaisai orientuojasi į kiek skirtingus darbus. Mini traktorius labiau reikalingas tiems, kuriems reikia prižiūrėti kiek didesnį plotą nei įprastai. Štai motoblokas – priešingai. Žinoma, yra funkcijų, kurias puikiai įvykdo abu prietaisai. Tad kokiai ir kieno priežiūrai prietaiso Jums reikia?

 

PRIEŽIŪROS EKONOMIŠKUMAS. Žinoma, tinkamai prižiūrint tiek motobloką, tiek mini traktorių pavyks jį išlaikyti sveiką ir funkcionalų. Nuolatinė priežiūra, tikrinimas padės garantuoti kad prietaisas Jums tarnaus tiek laiko, kiek tik bus reikalingas. Tačiau įvertinus kuro aspektu, mini traktorius jo reikalauja kiek daugiau. Žinoma, nepamirškime to, jog pastarasis ir atlieka daugiau darbų reikalaujančių efektingesnės energijos. Maža to, jis kur kas didesnis, tad tai, jog ir reikia daugiau kuro – visiškai nestebina.

 

Mes negalime Jums pasakyti, kuris variantas yra geresnis. Tai individualus pasirinkimas, kuris gali būti priimtas įvertinus nemažai veiksnių. Svarbiausia, pirkimas negali būti impulsyvus. Pasiimkite popieriaus lapuką, susirašykite prietaisų pliusus ir minusus bei įsigykite patogų sodo ir daržo pagalbininką.

Posted in: Apžvalgos, Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *