Kiniški motoblokai – ar jie išties nieko verti?

Spa 5, 2014 | | Say something

kinisku motobloku apzvalga-review

Didžioji dalis mūsų visuomenės turi nuomonę – kiniškas daigtas, tai nekokybiškas daigtas. Turbūt kiekvienas iš jūsų esą girdėję tokį nusistatymą, o galbūt ir patys jūs esate nusistatę prieš kiniškas prekes. Nenuostabu jog kaina dauguma atvejų, visada atspindės kokybę. O kaip žinia kiniškas daigtas, kaip ir kiniški motoblokai, visad bus pigesni nei kiti rinkoje siūlomi vakarietiški modeliai. Bet ar kaina tikrai gali atspindėti kokybę? Ar tikrai įsigydami tokį motobloką sutaupysite savo pinigų bei džiaugsitės nusipirkę ne ką prastesnį žemės ūkio padargą? Šis straipsnis padės jums atsakyti į klausimą ar jie išties kažko verti?
Nepaslaptis jog rūpintis savo namų ūkyje privalome viskuo. Visa technika, žemė, ar net papraščiausi įrankiai reikalauja bent minimalios priežiūros. Atrodytų tai paprasta, bet rūpintis motobloku privalome ypač atsakingai, kadangi kiekvieną kartą įpilti kuro tikrai nepakaks užtikrinti sklandžiam jo veikimui bei darbui. Nuo jūsų motobloko priežiūros priklausys ir jo tarnavimo laikas. Net ir kinišką motobloką jūs galite tausoti metų metus, bei neturėti papildomų išlaidų. Turbūt su šia nuomone dauguma iš jūsų nesutiks bet tai tiesa. Dirbant nedidelius ūkio darbus tiesiog šalia namų, sode, ar kaime, jokių problemų tiesiog nekils, nes tokie motoblokai tiesiog sutverti tam. Nedidelis krūvis bei nedidelis naudojimo tarpas prisidedant gerai priežiūrai jūsų kinišką motobloką pavers nepakeičiamu pagalbininku be kurio tiesiog neišsiversite ūkio darbuose. Beto, pamąstykite ir apie faktą jog patys Kinai naudoja tokią techniką, tad galbūt ji ir nėra tokia baisi? O jų pasirinkimas visdėlto sunkiai nusileidžia ir didiesiems „Vardams“ kadangi surasti tokios pačios specifikacijos motobloką nėra ir taip jau sunku. Žinoma, jei turite tikrai nemažą plotą žemės kurią reikia apdirbti, tai jau gali tapti problema. Ypač komerciniam naudojimui tokie „padargai“ ne įtin geras variantas. Kadangi nepaslaptis jog ankščiau ar vėliau visa technika genda, kaip ir automobilis, taip ir motoblokas, gali vieną dieną „susirgti“. Tai gali sukelti problemą kadangi dauguma specialistų orietuojasi į vakarietiškų motoblokų remontą, tad nenustebkite jai apžiūra užtruks ilgiau, o ir radus gedimo priežastį nauja detalė gali kainuoti ir šiektiek brangiau. Galbūt būsite ir iš tų kuris nusipirkęs naują priedą savo motoblokui pamatysite kad jis visiškai nepritaikytas jūsų padargui. Nenuostabu, kadangi europoje įsigyta prekė turbūt visai nepritaikyta kiniškai rinkai. Tokių atvejų reta, nes kinai dažniausiai taippat laikosi europinių standartų, žinodami jog ten nemaža dalis jų produkcijos ir iškeliauja. O ir įsigydami motobloką greičiausiai įsigysite ir sau reikalingus priedus, o net ir nusprendę įsigyti priedą, tiesiog pirkite jį ten kur pirkote ir pačią priemonę, taip išvengsite nesklandumų.patikimi kokybiski china motoblokai
Kaip jau minėta ankščiau, kiniški motoblokai nėra patys blogiausi. Bet ar jie gali lygintis su didžiaisiais ūkio technikos gamintojais europoje? Atsakymas turbūt ne. Vis dėlto statistika rodo jog žmonės mieliau renkasi gerai žinomus bei laiko patvirtintus vardus. Ir tikriausiai jie neklysta. Dažniausiai detalių kokybė visiškai skiriasi, dėl to, sutaupydami pinigų pirkdami kinišką motobloką, turbūt ateityje remontui galite išleisti tą pačią sumą. Čia jau puikiai tiktų senas geras lietuviškas posakis: skupus moka du kartus. Bet jog kiniškas motoblokas nieko vertas, sakyti nederėtų. Čia jau kiekvienam savo. Galbūt vienas džiaugsis, o kitas prakeiks.

Posted in: Apžvalgos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *