Kuri motoblokų firma geriausia?

Vas 2, 2015 | | Say something

Šiuolaikiniai lietuviai taip stipriai priartėję prie žemės ūkio puikiai pažįsta daugelį su šia pramone susijusių prekių ir paslaugų. Vieni tokių, Lietuvoje itin populiarūs motoblokai, kurie atlieka tiek funkcijų, kiek bent 10 skirtingų prietaisų. Naudingumas akivaizdus, tad nieko keisto, jog motoblokai labai paklausūs rinkoje. Jei ir jūs nusprendėte kur kas labiau palengvinti savo sodo ir daržo priežiūrą rekomenduojame įsigyti vieną iš šio tipo prietaisų, kurie be galo funkcionalūs atsižvelgiant į jų kainą.

 

Tiesa, pliusai akivaizdūs, tačiau platus pasirinkimas kartais gali sukelti problemų: kurios firmos motobloką pirkti geriausia?.. Žinoma, pirmiausia verta įvertinti tokius veiksnius: kaip dažnai prietaisu naudositės, kam jis jums reikalingas, ar pirksite naują, ar dėvėtą ir dažniausiai tik tada pradėti domėtis firmomis.  Visgi, iki šio žingsnelio anksčiau ar vėliau vis tiek ateisite, tad straipsnyje pateikiame pagrindines firmas, kurios siūlo motoblokų pasirinkimą. Negalime pateikti vienareikšmiškos nuomonės apie kiekvieną jų. Tačiau bent minimalus aprašymas ir pliusų bei minusų akcentavimas padės apsispręsti, ar verta įsigyti konkrečios firmos motobloką, kuris paskutiniu metu įvardijamas kaip tiesiog būtina priemonė tinkamai sodo ir daržo priežiūrai.

 

Palengvinkite sau gyvenimą kartu su motoblokais!

 

Neva motoblokai. Neva motoblokai gaminami tiek su amerikietiškais, tie japoniškais varikliais, kurie užtikrina, kad prietaisas veiks ne tik ilgai, tačiau tuo pačiu ir funkcionaliai. Šios firmos motoblokai labiausiai pasižymi ypač patvariomis pavarų dėžėmis, kurios skleidžia kur kas daugiau energijos, kurią galima panaudoti sode ar darže. Neva motoblokai, kaip didžioji dalis kitų firmų, suteikia galimybę arti, vagoti, kasti bulves, užsiimti šienapjove, sniego pūtimu ir taip toliau. Šios firmos funkcionalaus naujo prietaiso kaina įprastai svyruoja nuo 700 iki 1 500 eurų. Žinoma, visada galite įsigyti padėvėtą, tačiau iki šiol puikiai savo darbą atliekantį Neva motobloką.

neva motoblokai

 

Mtz (belarus) motoblokai. Mtz arba kitaip Belarus motoblokai geriausiai pažįstami kaip itin paprastos konstrukcijos, universalūs bei patikimi, tarnausiantys jums ne vieną dešimtmetį. Sakoma, jog šio tipo motoblokas genda tik tuomet, kai nesilaikoma techninių nurodymų. Įprastai jį vadinti nemirtingu tiesiog normalu. Tad būtent šios firmos priemonė itin dažnai giriama. Tačiau ir kaina, lyginant su Neva, kiek didesnė. Įprastai naujas Mtz motoblokas kainuoja nuo 1 500 eurų iki  1 800 eurų. Atsižvelgiant į tai, kad jis pasižymi itin dideliu ilgaamžiškumu, geriau jau vieną kartą investuoti kiek daugiau ir ilgus metus džiaugtis teikiama nauda. Svarbiausia, jog sugedus Lietuvoje lengvai rasite reikalingų detalių.

motoblokas mtz - belarus

 

Honda firmos motoblokai. Japoniška firma Honda dažniausiai visada pastatoma ant pjede stalo vien dėl kilmės. Paprasčiausiai japoniška produkcija visada iškeliama ir pristatoma kaip itin tvirta. Tačiau kaip yra su motoblokais Honda? Tiesa, dažniausiai Honda firma siūlo motobloko variklius, o ne patį prietaisą. Kalbant apie variklius, tai bene pats geriausias pasirinkimas, kuris suteikia galimybę  apdirbti gana didelius žemės plotus. Variklis neperkais ir nesukels jums jokių problemų. Patys Honda motoblokai yra kiek pigesnis pasirinkimas. Net ir ieškant naujo, dar iki šiol nedėvėto motobloko, galite rasti pasiūlymą net ir už 300 eurų. Kokybės atžvilgiu pasiūlymas yra labai geras. Tačiau verta akcentuoti tai, jog dažniausiai ilgaamžiškumas nėra pagrindinis aspektas, kurį akcentuotų asmenys pasinaudoję šios firmos prietaisu. Visas motoblokas veikia puikiai ir dažniausiai nesukelia jokių papildomų problemų, tačiau problema iškyla kalbant apie laiko tarpą, kiek jis jums tarnaus.

honda kultivatoriai ir motoblokai

 

BCS motoblokai. Pasaulyje ši firma teikia pasiūlymus jau daugiau nei 60 metų. Ilgametė patirtis skatina patikėti, jog teikiama produkcija yra gera. Juk puikiausias įrodymas, kad teikiami motoblokai yra geri tai, kad žmonės juos dar vis perka jau tiek metų. Aukštą kokybę Jums gali garantuoti ir Premium ženklas, kuris priskiriamas tik labai aukštos produkcijos technikos prietaisams. Kitaip galima žymėti, jog BCS motoblokai yra A+++ kategorijos. Šis įrenginys puikiai tarnauja tiek malonumui, tiek ir profesionaliam darbui, tad dažnai pastarasis būna nepakeičiamas net ir pats stambius ūkininkus. Naują BCS firmos motobloką galite įsigyti maždaug nuo  1 200 eurų iki net 4 000 eurų. Viskas priklauso nuo galingumo ir papildomų funkcijų.

bcs kaina

 

Husqvarna motoblokai. Ši firma dažniausiai akcentuoja, jog jų siūlomi motoblokai itin kompaktiški, lengvai telpa net mažiausiuose sandėliukuose ir taip pat manevringi. Siūlomos firmos produkcija apima motoblokus, kurie automatiškai pritaikyti kultivuoti žemę. Dažniausiai tai ir yra pagrindinė šio prietaiso teikiama funkcija. Tad visiškai nestebina tai, kad jie yra ir daug pigesni. Įprastai Husqvarna produkcija siūloma nuo 5 00 eurų iki kelių tūkstančių eurų. Tačiau iš visų šiame straipsnelyje aptartų motoblokų ši firma teikia pigiausius pasiūlymus. Žinoma, ir funkcionalumas pritaiso yra kur kas mažesnis.

husqvarna motoblokai

 

Skirtingos firmos dažniausiai gali akcentuoti skirtingus aspektus padėsiančius nuspręsti, kuri konkrečiai firma Jums siūlo patį geriausią pasirinkimą. Štai jei motoblokas reikalingas tik žemės priežiūrai ir purenimui, pasirinkite Husqvarna siūlomą produkciją. Jei trokštate, kad prietaisas jums kuo ilgiau tarnautų – Mtz Belarus būtų pats geriausias pasirinkimas. Kiek brangesnė, tačiau visų labai liaupsinami BCS motoblokai siūlo jau geriau kartą investuoti kiek daugiau ir ilgą laiką džiaugtis pasiūlymais. Matote, kad pasirinkimas egzistuoja, o kuris variantas geriausias Jums – patogiausia pasirinkti įvertinus naudojimo ir piniginės aspektus.

Posted in: Apžvalgos, Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *