Motoblokų ir kultivatorių Husqvarna pasirinkimas

Vas 14, 2015 | | Say something

husqvarna apzvalga

Agrarinė lietuviška kultūra daugelio tautiečių sąmonėje įsitvirtinusi taip giliai, kad net ir mieste gyvenantys asmenys ieško sodybų, kuriose galėtų realizuoti savo sodininkystės ar daržininkystės sugebėjimus. Žinoma, kuomet daržovių auginimas yra pramoga, o ne išgyvenimo šaltinis – darbas vyksta kur kas efektingiau ir su didesne motyvacija. Nepaisant to, žemdirbystė, kad ir kokį mažą plotą turėtumėte, ne toks ir paprastas procesas. Ką jau kalbėti apie tai, kad tinkama priežiūra reikalauja gana nemažai įvairiausių prietaisų: kastuvai, žoliapjovė, grėbliukai, lapų pūtiklis ir taip toliau. Sodo ir daržo pramonė siūlo labai daug pasirinkimų pritaikytų konkrečiam procesui. Problema, jog dažniausiai mini sodus turintys asmenys negali sau leisti nei pirkti, nei tuo pačiu ir laikyti sandėliuke, tiek daug skirtingų priemonių. Vieta ribota, nepaisant to, kad noras tinkamai prižiūrėti sodą yra didelis. Tokiu atveju puikia alternatyva tampa motoblokai, kurie padeda nesunkiai pasirūpinti savo sklypeliu  šalia namų. Juk sodas parodo ir jūsų vidinę būseną, tad, kokia ji?

 

Motobklokai vis labiau Lietuvoje plintantis technikos prietaisas, kuris vienu metu atstoja kiek daugiau nei keliolika priemonių, kurių tikslas prižiūrėti jūsų sodą ir daržą. Tiesa, populiarumas paskatino rinkoje atsirasti labai daug pasiūlymų. Žinoma, patogu, kadangi galite įvertinti daug skirtingų variantų, kol rasite labiausiai jums tinkamą, tačiau tuo pačiu ir nesmagu gaišti tiek daug brangaus laiko ieškant pačio geriausio. Didžioji dalis motoblokus namuose turinčių žmonių teigia, jog motoblokai Husqvarna yra bene pats geriausias pasirinkimas rinkoje.

Motoblokai Husqvarna geriausiai atpažįstami dėl ilgaamžiškumo ir funkcionalumo. Pastarieji dažniausiai tarnauja iki tol, kol tik žmogui gali jų reikti. Platus motoblokų Husqvarna pasirinkimas kainos atžvilgiu suteikia galimybę kiekvienam pasirinkti labiausiai jam prieinamą variantą. Svarbiausia, jog net ir pats pigiausias atitiks išsikeltus lūkesčius. Palengvinti sodo ir daržo priežiūrą dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu.

 

Žinoma, jeigu yra sodas, neabejotinai greta yra ir žemė, kurią kiekvienais metais reikia tinkamai paruošti augalų sodinimui. Kultivatoriai, šiuo atžvilgiu, yra pats geriausias pasirinkimas, kuris tik  siūlomas rinkoje. Jie padės labai paprastai, neapsunkinus nei savęs, nei kaimyno paruošti žemę daržovių ir kitų gėrybių sodinimui. Kultivatoriai Husqvarna visą sunkų darbą atliks už jus. Kokios gi jūsų pareigos? Ogi mėgautis procesu. Kultivatoriai Husqvarna siūlo labai platų pasirinkimą pačio prietaiso dydžio aspektų. Nuo mažiausių, kurie sveria vos 12 kg iki kiek sunkesnių, kurių svoris gali siekti net ir 70 kg. Šie kultivatoriai skiriasi taip pat ir pavaromis (nuo grandininių iki sliekinių) bei valdymo būdu (rankinis ar pneumatinis). Galiausiai, kultivatoriai Husqvarna siūlo ir platų priedų pasirinkimą, kuris gali padėti visapusiškai išpildyti prietaiso funkciją:

  • plūgas, kuris skirtas derliaus nuėmimui;
  • apsauginės ausinės, kurios padės išvengti triukšmo daromos žalos;
  • plūgo rinkinys, kuris padeda funkcionaliau naudotis prietaisu.

 

Husqvarna prekybos atstovai suteiks jums nemokamą konsultaciją, kuri padės rasti labiausiai tinkantį motobloką ar kultivatorių, kuris ženkliai palengvins žemės purenimo darbus. Ši firma savo veiklą vykdo jau nuo XVII amžiaus. Per keturis šimtmečius paslaugų sfera labai stipriai išaugo. Nuolat ne tik kuriami nauji prietaisai, kurie gali palengvinti jūsų kasdienybę, tačiau tuo pačiu tobulinami ir esami siekiant pačio geriausio rezultato. Būtent taip itin populiarūs Husqvarna kultivatoriai pasiekė mūsų sodus. Viskas tik dėl kliento, dėl siekio, kad produkcija padėtų kasdienius žemės ūkio darbus palengvinti ir net padaryti maloniais.

Posted in: Apžvalgos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *