Motoblokų nuoma

Lap 23, 2013 | | 8 comments

motobloku nuoma

Daugumai žmonių motoblokas reikalingas tik pora kartu į metus, o kartais ir rečiau, todėl ar jums tikrai verta jį pirkti? Juk išsinuomuoti jį būtų daug paprasčiau ir pigiau, o ir dėl jo techninės būklės ar priežiūros nereikėtu rūpintis. Tačiau žmonės Lietuvoje dažnai susiduria su problema, kad beveik niekas nenuomuoja motoblokų, todėl norint jį išsinuomuoti tenka gerai paieškoti, ir dažniausiai jis randamas ne internete ar skelbimuose, bet per pažystamus. Mes galime šia problemą išspresti. Siūlome motoblokų nuoma vos nuo 49lt už parą. Taip pat siūlome įvairius motoblokų priedus. Prie išsinuomuoto motobloko būna pridėta tik freza, viska kitka reikia nuomuotis atskirai. Priedų kainos svyruoja nuo keliolikos oki keliasdešimt litų už parą. Motoblokas kūrį išsinuomuosite bus techniškai tbarkingas ir gerai prižiūrėtas. Jo kuro bake bus apie 1-2 litrus kuro. Esant reikalui motobloką galime pristatyti į jūsų pasirinktą vietą(Tik Šiaulių ir Kauno raj.).

 

Štai mūsų siūlomi motoblokai ir jų priedai:

motobloku nuomaMotoblokas PUBERT – Galingumas 5,5ag, frezos plotis:84cm, kuro bakas:2-3litrai. Galimi papildomi priedai: plūgas, priekama

 

 

 

 

 

 

 

 

motobloku nuoma

Motoblokas MB-2C – Galingumas:7ag, frezos plotis:95cm. Galimi papildomi priedai: priekabam, plūgas, šluota, sniego peilis, sniego pūstuvas, vandens siurblys.

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos >>>ČIA<<<

 

 

Posted in: Pardavimas | Tags:

8 Responses

  1. Laba diena. Noriu išsinuomoti motobloką gegužės mėnesį. Bet nerandu jusų kontaktų. Parašykite prašau, kaip galiu jums paskambinti ir kur reikia atvažiuot pasiimt. Dėkui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *