Ar verta sode turėti mini traktorių?

Bal 3, 2015 | | Say something

mini traktorius

Lietuva – agrariškas kraštas, tad nenuostabu, kad daugelio tautiečių širdyse gyvena noras turėti bent mažą nuosavą kampelį, kuriame būtų galima užsiauginti daržovių, bent šiek tiek vaisių ir uogų. Žinoma, net ir mažas plotelis reikalauja, tad pastarasis būtų tinkamai prižiūrėtas. Kitu atveju paprasčiausiai nepavyks pasiekti norimo rezultato, o šiuo atveju tai būtų maisto auginimas. Neveltui sakoma, kad jau geriau turėti mažą plotuką žemės ir tinkamai juo rūpintis, nei didelį ir elgtis su juo atmestinai. Pirmuoju atveju tikrai pavyks gauti kur kas daugiau skrandį džiuginančių rezultatų. Na, o kad daržas ir sodas būtų tinkamai prižiūrėti reikia technikos, kuri gali visą darbą paversti malonumu. Mini traktorius – vis labiau plintantis pasirinkimas, kurį įvertinę tautiečiai sunkiai įsivaizduoja, kaip anksčiau pavyko susitvarkyti su sodo darbais.

Kuo mini traktorius naudingas?

  1. Prietaisas padeda sutaupyti gana daug laiko atliekant kasdienius darbus. Paprasčiausiai, per tas pačias valandas galima nuveikti ženkliai daugiau nei anksčiau naudojant karutį, maišus, grėbliukus ir panašiai.
  2. Mini traktorius padeda pasiekti daug didesnį našumą. Jei anksčiau žemę bedžiodavote rankomis, mini traktorius tai padės padaryti labai paprastai ir kur kas produktyviau.
  3. Jis padeda palengvinti ir statybų darbus. Jei jums reikia pervežti nemažą kiekį konkrečios medžiagos, tai padaryti naudojant mini traktoriuką bus be galo paprasta.
  4. Egzistuoja platus priedų pasirinkimas. Pastarieji mini traktorių padaro funkcionaliu pagal jūsų poreikius. Jei jau įsigyjate daiktą – pasirinkite ir jo priedą.

 

Mini traktorius dažnai lyginamas su motoblokais ir įprastais traktoriais. Iš pirmo žvilgsnio jie teikia gana panašias funkcijas, tačiau panagrinėjus detaliau matyti, kad mini traktoriukai orientuojasi į kitus poreikius nei kitos technikos priemonės.

 

Mini traktoriai yra labai manevringi. Jie puikiai atlieka savo darbą tiek darže, tiek sode. Kadangi prietaisas dažniausiai varomas keturių ratų, tad užvažiuoti net ir komplikuočiausiuose vietose nebus sunku. Tai itin kompaktiška priemonė, kuri labai lengvina žemės ūkio ir sodo darbus. Svarbiausia, kad valdymas labai paprastas ir patogus, o kaina prieinama daugeliui.

Motoblokai dažniausiai pasirenkami tik sodo priežiūrai, kadangi darže jie yra ne tokie funkcionalūs, kaip kad mini traktoriai. Žinoma, pastarųjų kaina yra kiek mažesnė, tačiau taip pat ir funkcijų atliekama galia yra ne tokia įspūdinga. Jei turite kiek didesnį daržą, tuomet mini traktorius būtų kiek patogesnis pasirinkimas, kadangi galima daugiau su juo nuveikti.

Įprastas traktorius dažniausiai rekomenduotinas tik tiems, kurie tikrai turi ką prižiūrėti. Tuomet, kai daržas, kurį reikia tvarkyti, skaičiuojamas hektarais. Jį valdyti kur kas sunkiau. Žinoma, atliekamo darbo našumas didesnis už mini traktoriaus, tačiau tuo pačiu ir kuro reikalauja daugiau, pačio prietaiso kaina yra nepalyginamai didesnė.

kubota mini traktoriukas

Mini traktoriai, akivaizdžiai, puikus pasirinkimas. Tiesa, tuo pačiu ir labai platus, tad paieškos gali kiek užtrukti. Dažniausia pasiūla yra šių prekinių ženklų: „John Deere“, Assey Ferguson“, „Buhler Versatile“, „Case“, „Challenger“, „Claas“, „Deuts Fahr“, „YTO“, „МТZ“. Kiekvienas prekės ženklas teikia savitas garantijas, tuo pačiu skiriasi ir kaina. Nusistatykite, kokia jums yra priimtina ir taip paprasčiau rasite mini traktorių. Žinoma, nepamirškite ir plačios priedų pasiūlos. Mini traktorius, tokiu atveju, taps kur kas funkcionalesnis pasirinkimas.

KAINA. Viskas priklauso nuo to, pirksite dėvėtą ar naują, tačiau vidutiniškai naujas mini traktorius be priedų jums kainuos daugiau nei 3 000 eurų. Dėvėtą galima įsigyti mažiausiai už 1 000 eurų. Tačiau perkant jau panaudotus atidžiai išsiaiškinkite už ką mokate.

VIETA. Mini traktorius labai ekonomiškas, tad jį galite laikyti ir nedideliame garaže. Plius, ši technikos priemonė nebijo žiemos, tad net ir spaudžiant šaltukui jis drąsiai išstovės lauke.

PRIEŽIŪRA. Mini traktoriaus priežiūra nesudėtinga. Gauti detales nėra sunku, kadangi Lietuvoje mini traktoriai (populiariausių firmų) yra labai paplitę.

Mini traktorius neabejotinai įprastą sodo ar daržo priežiūrą gali padaryti kur kas paprastesne. Galime sakyti, jog su juo darbas virs tikru malonumu. Tad, kodėl gi nepasinaudojus egzistuojančiomis galimybėmis?

Posted in: Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *