Motoblokų priedai kuriuos turi turėti kiekvienas motobloko savininkas

Rgs 25, 2014 | | Say something

motobloku priedai, ju kainos, nuoma, pardavimas

Juk nepaslaptis jog motoblokas turbūt yra bene geriausias bei funkcionaliausias pagalbininkas šių laikų sodo darbuose. Jo dėka net sunkiausi darbai tampa kurkas paprastesni. Tiesa, ne visuose ūkio darbuose jis gali pagelbėti. Daugumai jų reikalingi papildomi motoblokų priedai, su kuriais jūsų motoblokas taps kurkas funkcionalesnis. Apie jų populiariausius priedus šiame straipsnyje ir sužinosite.
Dauguma iš mūsų motobloką naudoja kaip maža traktorių sodo darbuose. Juk neveltui šie prietaisai dar vadinami liaudies „rankiniu traktoriumi“ įgavo tokį pavadinimą. Papildomai nusipirkę priekabą su ratais galėsite paversti jį tikru traktoriumi. Nebereikės sunkių krovinių, ar derliaus vaisių gabenti rankomis, tiesiog viską puikiausiai sutalpiniste į tam skirtą priekabą. Juolab kad priekabų dydžių pasirinkimas ytin platus. O priekaboje Galėsite vežti netgi apie 300 kilogramų sveriantį krovinį. Neveltui šis priedas yra veinas iš populiariausių.
Kad motoblokas gali pakeisti ne vieną jūsų ūkyje esantį prietaisą turbūt galėtų pritarti kiekvienas. Štai, net ir žolės pjovimui ar tiesiog šienavimui galite įsigyti papildomą priedą taip sutaupydami vietos vietoje įprastinių žoliapjovių. Tik pagalvokite, jums nebereikės rūpintis žoliapjove kiekvieną kartą norint nušienauti tam tikrą plotą, laikyti atskirai kuro ar ieškoti kur tą žoliapjovę patalpinti. Tiesiog prisijungę šienapjovės priedą turėsite dar vieną labai reikalingą funkciją. Dėja, jei žolę pjaunate su žolės surinkėju, tai gali būti problema, kadangi surinkėjas su specialia talpa į priedą neįeina.
motobloku padargai pigiai
Turbūt daugelis motoblokų savinikų yra susidūrę su prastu ratų sukibimu. Ypač lietuvoje kai orai gan nepastovūs po lietaus sunku imtis darbų kai dirva yra šlapia. Tokia problema dažnai pasitaiko rudenį kai žemė drėgna kartais tenka panaudoti ir savo stūmimo jėgą klampiausiose vietose. Tokia bėda yra labai lengvai išsprendžiama naudojant metalinius antdėklus ratams. Tokie priedai nėra brangūs todėl kiekvienam lengvai įperkami bei puikiai pasitarnauja ir žiemą kai nori su priekaba gabenti tam tikrą krovinį iš vienos vietos į kitą. Beto, tokį priedą galima nesunkiai pasidaryti ir patiems naudojant grandines ar netgi „susikonstruoti“. Tai jau pagal kiekvieno „meistro“ galimybes.
Kiekvienas motobloko savininkas yra pamiršęs vagojimą rankomis naudojant rankinius plūgus. O ir arklių retas sodininkas ar ūkininkas ieško tokiam darbui. Dažniausiai viską šiais laikais atlieka sunkioji technika, bet ar verta samdytis traktorių kai turi nedidelį plotelį žemės savo reikmėms? Žinoma ne. Tiesiog pakaks papraščiausio vagotuvo jūsų motoblokui su kuriuo lengvai apvagosite kiekvieną vagą. Tai bene reikalingiausias priedas kuris tikrai palengvins arimo darbus, ir kurį įsigysite tikrai nebrangiai. Taip pat išsirinksite ir pagal savo dirvos kietumą ir nuspręsite kuris jums tinka labiausiai.
Kalbant apie vagojimą turbūt nepamiršime ir pačio bulviakasio. Tai neatsiejama dalis nuo ūkio. Juolab jog mes lietuviai esame tikri žemdirbiai nuo seno, ir kiekvienais metais, bene kiekviename sode, kaime ar ūkyje tokius darbus tenka dirbti didžiajai daliai iš mūsų. Vieni naudoja tam sunkiają techniką, kiti vėl kinko arklį, o motoblokų savininkai nesuka galvos. Turint tokį motobloko priedą kaip bulviakasė, bulviakasis nebetampa toks baisus. Tai irgi vienas iš tų priedų už kurį sumokėsite iki 200Lt ir pamiršite papildomus vargus. Žinoma, kaina visad gali būti ir aukštesnė jei jums reikia įmantresnio ar net per kelias vagas galinčio dirbti plūgo.
Galiausiai tai tik keletas motobloko priedų. Visad galima atrasti priedą iš gausybės kitų ir padaryti savo motobloką dar universalesniu, bei geresniu pagalbininku.

Posted in: Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *