Kaip prižiūrėti motobloką?

Rgp 1, 2013 | | Say something

motobloku remontas

Jūs nusipirkote motobloką, o kas dabar? Dabar jums teks juo rūpintis ir tinkmai prižiūrėti. Pameginsime jums nupasakoti kokie yra svarbiausi motobloko priežiūros aspektai.

  • Pirmiausias ir svarbiausias aspektas daugeliu atveju yra tinkamas alyvos kiekio ir kokybės paleikymas. Nuo pat motobloko eksplotacijos pradžios svarbu jog variklį lubrikuojanti alyva būtu švari ir kokybiška kitu atveju gresio motobloku remontas. Jokiu būdu nerekomenduojame naudoti pigaus tokios tipo variksliams nepritaikyto tepalo iš didžiūjų prekybos centrų. Geriausias pasirinkimas būtu pirkti tepalą iš oficialaus motobloko gamintojo atstovo Lietuvoje. Tokiose parduotuvėse ne tik atliekamas motobloku remontas bet ir teikiamos konsultacijos bei prekiaujama tinkmais tepalais. Pardavėjas-konsultantas tikrai pasiūlys geriausia varijantą jūsų motoblokui. Kalbant apie tepalo keitimą jį reiktų atlikti bent kas vienerius metus, tačiau keičiant tepala kas 6 mėnesius pailginsime variklio patikimumą ir ilgaamžiškumą.
  • Motobloko patikimumas labai priklauso nuo naudojamo kuro nesvarbu ar tai benzininis motoblokas ar dyzelinis, kurą reikia pirkti tik iš patikimų šaltinių kaip degalinės, o ne iš pažystamo kuris jo parsiveža iš Rusijos ar panašiai (tai yra nelegalu!!!). Jei tai dyzelinis motoblokas jokiu būdu nepilkite krosninio kuro. Dalis žmonių teigia, kad toks kuras puikiai tinka visiems dyzeliniams varikliams tačiau tai toli gražu ne tiesa, nes toks kuras gali neatgrįštamai sugadinti varinkli vos per keliolika darbo valandų.

Posted in: Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *